Postează răspuns 

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutor va rog mult
03-09-2018, 07:30 PM
Ajutor va rog mult
Acum 10 zile, am avut un contact sexual neprotejat ( cel mai prost om sunt). Pana acum nicioadata nu am avut contact sexual neprotejat, acesta este unica data. Fata am cunoscut-o in club. Eu nu mai pot deja, îmi pare ca ma sting pe zi ce trece, nu mai suport. Vreau sa fac testul PCR care am înțeles ca e relevant la 10-16 zile deja, nu contează ca e scump. Vreau doar sa știu starea mea. Sincer, nu mai am puteri, îmi pare ca am pe zi ce trece simptome in plus. Care este șansa de la um singur contact sa contactez virusul?
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
03-09-2018, 08:03 PM
RE: Ajutor va rog mult
Nu se poate estima care este sansa. De unde stii ca partenera ocazionala este purtatoare HIV? Oricum, dupa un timp atat de scurt nu ar avea cum sa apara asemenea manifestari. In faza acuta e nevoie de 3-4 saptamani. Probabil ca anxietatea si/sau depresia te-au adus in starea asta! Pastreaza-ti calmul, fa testul si mai discutam.
03-09-2018, 08:08 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 03-09-2018 08:12 PM de Numaipot.)
RE: Ajutor va rog mult
Multumesc pentru Rsp. Când am întrebat-o dacă ea are ceva, a zis ca e curată și ca nu a avut contact 6 luni. Însă nu prea cred... oricum mulțumesc. O sa fac EClia la 28 zile
Postează răspuns 

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)